راهــــبران آوای تولــــید پویـــــا

درباره ما

پروتئین های تخصصی لبنی

پروتئین های تخصصی لبنی

پروتوژل MP-65 :

این پروتئین با دارا بودن محتوای ۷۰درصد پروتئین با درصد بالای کازئین ،ترکیب مناسبی جهت تولید انواع پنیر،پنیر خامه ای و پنیر پروسس و ماستهای پروتئینه همزده و چکیده میباشد.

پروتوژل MP-36 : حاوی 36 درصد پروتئین شیر می باشد که موجب ایجاد خصوصیت بافتی و طعمی مطلوب در ماست و پنیر تولید شده می گردد.

پروتوژل MP-31 : حاوی 30 درصد پروتئین شیر بوده و به دلیل محتوای مناسب پروتئین و لاکتوز محصول بسیار مناسب جهت استفاده در صنایع لبنی تولید ماست ، دوغ و بستنی و هم چنین جهت استفاده در صنایع شکلات سازی می باشد مزیت دیگر آن قیمت بسیار مناسب آن در مقایسه با شیر خشک اسکیم می باشد.

پروتوژل MP-75 :  با درصد بالای پروتئین (80-75) و نسبت بالای کازئین آن محصول ، محصول بسیار عالی جهت استفاده در صنایع لبنی و گوشتی می باشد.

 

پروتوژل های گروه YC :

ترکیبات پروتئینی شیر با کد YC پروتئینهای ترکیبی تخصصی ماست می باشند که شامل نسبت های مناسب و کارا از پروتئین های کازئین ، MPC و WPC  به همراه لاکتوز و سایر ترکیبات موثر که علاوه بر ایجاد بافت استثنایی در ماست های ست ، همزده و چکیده باعث ایجاد خصوصیات طعمی و آرومای بسیار مطلوبتر در مقایسه با شیر خشک، MPC  و سایر افزودنیها در تولید ماست می گردد .

با استفاده از تنها 5/1-1 درصد از این پروتئین ها بدون نیاز به استفاده از شیرخشک و سایر افزودنیها می توان  ماست با بافت ، عطر و آرومای بسیار مناسب تولید کرد .

درصد پروتئین این ترکیبات از30 درصد تا 85 درصد متغیر می باشد .

با استفاده از این ترکیبات و آب حتی میتوان در کشورهای فاقد شیر تازه مانند عراق ، شیر بازساخته با کیفیت بسیار عالی تولید کرد که با کمترین ماده خشک در مقایسه با شیر خشک ، ماست مطلوبی تولید می گردد.

قیمت ترکیبات فوق در حال حاضر در مقایسه با شیر خشک کمتر می باشد که با توجه به کارایی بالاتر این ترکیبات در مقایسه با شیر خشک موجب کاهش قیمت تمام شده ماست می گردد .

ترکیبات فوق شامل :

  • پروتوژل YC-Set : حاوی 33 درصد ترکیب موثر پروتئین شیر می باشد .
  • پروتوژل  YC-Set-H  : حاوی 40 درصد پروتئین شیر با نسبت بالای کازئین می باشد .

 

درباره ما
نویسنده : مدیر سایت
یکشنبه 1 مهر 1397
    
بازدید: 2617
    
زبان : فارسی
    

نظرات